M5151M035D090RT
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
M5151M035D090RT
JLCPCB Part #
C2898894
Package
SMD,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 35V 8mm 9mm Polymer ±20% SMD,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS