EKMM221VSN471MP40S
MFR.Part #
EKMM221VSN471MP40S
JLCPCB Part #
C1605245
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.265A@50kHz 220V 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS