0201WMF1150TEE
MFR.Part #
0201WMF1150TEE
JLCPCB Part #
C423776
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS