HQ06W2F7502T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ06W2F7502T5E
JLCPCB Part #
C2792794
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS