AS122WK0331T4E
MFR.Part #
AS122WK0331T4E
JLCPCB Part #
C2770574
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω 500V Thick Film Resistor ±10% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS