HVMLS331M200EK1D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HVMLS331M200EK1D
JLCPCB Part #
C2623036
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 200V 25.4mm 330uF 426mΩ@120Hz 6.2A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS