AFK106M35B12T-F
MFR.Part #
AFK106M35B12T-F
JLCPCB Part #
C2442845
Package
SMD,D4xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35Ω 10uF 2000hrs@105℃ 35V 90mA@100kHz ±20% SMD,D4xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS