DCMC144U075FE2D
MFR.Part #
DCMC144U075FE2D
JLCPCB Part #
C2622908
Package
Bolt,D88.9xL131.75mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.14F 131.75mm 2000hrs@85℃ 24.885A@10kHz 31.75mm 75V 88.9mm 9.4mΩ@120Hz 螺栓,D88.9xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS