CD15FC681GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15FC681GO3
Description
-55℃~+125℃ 11.9mm 300V 680pF 9.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS