LP182M063E1P3
MFR.Part #
LP182M063E1P3
JLCPCB Part #
C2621440
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.37A@120Hz 1000hrs@105℃ 10mm 140mΩ@120Hz 1800uF 25mm 30mm 63V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS