0805W8J0186T5E
MFR.Part #
0805W8J0186T5E
JLCPCB Part #
C247061
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS