MD100S20M2
MFR.Part #
MD100S20M2
JLCPCB Part #
C22468402
Package
M2
Description
-40℃~+150℃ 1.9V@150A 100A 2.24kA 2kV 300uA Three-Phase Rectifier M2 Bridge Rectifiers ROHS