MF300U05F6
MFR.Part #
MF300U05F6
JLCPCB Part #
C781170
Package
F6
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.15V@300A 300A 500V 500uA@500V 65ns F6 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS