ESD2CAN24T2SQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
ESD2CAN24T2SQ
JLCPCB Part #
C20600709
Package
SOT-23
Description
1.5nA 2 20pF 24V 308W@8/20us 32V 44V 7A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS