RCA02432RFLF
MFR.Part #
RCA02432RFLF
JLCPCB Part #
C22369399
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS