RCT0368R1FLF
MFR.Part #
RCT0368R1FLF
JLCPCB Part #
C177830
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS