0603WAF4872T5E
MFR.Part #
0603WAF4872T5E
JLCPCB Part #
C23063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS