ECR1VBK102MLL125020
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
ECR1VBK102MLL125020
JLCPCB Part #
C233100
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS