EMVY100GDA682MMN0S
MFR.Part #
EMVY100GDA682MMN0S
JLCPCB Part #
C2166940
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
1.75A@100kHz 10V 18mm 21.5mm 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS