E36D201LPN102TA79U
MFR.Part #
E36D201LPN102TA79U
JLCPCB Part #
C3813560
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 200V 35mm 79mm 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS