SMB10J16CA-TP
MFR.Part #
SMB10J16CA-TP
JLCPCB Part #
C20516824
Description
-55℃~+150℃ 16V 19.7V 1kW@10/1000us 1uA 26V 38.46A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA (SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS