MAX6464XR29+T
MFR.Part #
MAX6464XR29+T
JLCPCB Part #
C2067146
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V~5.5V 150ms 2.9V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS