SMLJ350A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ350A-TP
JLCPCB Part #
C19996211
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 350V 432V 5.29A 567V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS