SMF54CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF54CA-TP
JLCPCB Part #
C19995619
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 1uA 2.3A 200W@10/1000us 54V 66.3V 87.1V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS