SMF130CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF130CA-TP
JLCPCB Part #
C19995591
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 130V 159V 1uA 200W@10/1000us 209V 800mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS