SMCJ51CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ51CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995543
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A 1uA 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS