SMCJ13AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ13AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995492
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 13V 15.9V 1uA 21.5V 69.8A@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS