SMCJ10CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ10CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995481
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 10V 12.3V 17V 5uA 88.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS