SMCJ1.5KE200AHE3-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE200AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995446
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 171V 210V 274V 5.5A 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS