SMBSAC15-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBSAC15-TP
JLCPCB Part #
C19995158
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 15V 16.7V 20A 23.6V 45pF 500W@10/1000us 5uA TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS