SMBJ75CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ75CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995077
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 121V 1uA 4.9A 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS