SMBJ350CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ350CA-TP
JLCPCB Part #
C19994942
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1.1A 1uA 350V 432V 567V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS