SMB20J58A-TP
MFR.Part #
SMB20J58A-TP
JLCPCB Part #
C19994315
Description
-55℃~+150℃ 1uA 21.37A 2kW@10/1000us 58V 71.2V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS