SMB10J85A-TP
MFR.Part #
SMB10J85A-TP
JLCPCB Part #
C19994270
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 1kW@10/1000us 1uA 7.3A@10/1000us 85V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS