SMB10J80CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB10J80CA-TP
JLCPCB Part #
C19994269
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 129.6V 1kW@10/1000us 1uA 7.72A 80V 97.6V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS