SMB10J78A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB10J78A-TP
JLCPCB Part #
C19994262
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1kW@10/1000us 1uA 7.94A 78V 95.8V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS