SMB10J75CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB10J75CA-TP
JLCPCB Part #
C19994261
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1kW@10/1000us 1uA 75V 8.26A@10/1000us 92.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS