SMB10J43A-TP
MFR.Part #
SMB10J43A-TP
JLCPCB Part #
C19994233
Description
-55℃~+150℃ 14.41A 1kW@10/1000us 1uA 43V 52.8V 69.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS