SMB10J24A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB10J24A-TP
JLCPCB Part #
C19994221
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1kW@10/1000us 1uA 24V 25.71A@10/1000us 29.5V 38.9V Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS