SMB10J120CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB10J120CA-TP
JLCPCB Part #
C19994201
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 193V 1kW@10/1000us 1uA 5.18A Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS