SMAF180A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF180A-TP
JLCPCB Part #
C19993081
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 1.4A 180V 1uA 222V 292V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS