SM8S18A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM8S18A-TP
JLCPCB Part #
C19992631
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 18V 22.1V 226A@10/1000us 29.2V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS