SM4F24CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM4F24CA-TP
JLCPCB Part #
C19992556
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS