SM4F14A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM4F14A-TP
JLCPCB Part #
C19992546
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.24A 17.2V 1uA 23.2V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS