SM4F13A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM4F13A-TP
JLCPCB Part #
C19992544
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A 1uA 21.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS