SA130CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SA130CA-BP
JLCPCB Part #
C19991200
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 130V 159V 1uA 2.4A 209V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS