SA120CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SA120CA-BP
JLCPCB Part #
C19991193
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 120V 147V 193V 1uA 2.6A 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS