P6KE91CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE91CA-AP
JLCPCB Part #
C19990574
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 125V 1uA 4.8A 77.8V 91V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS