P6KE8.2CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE8.2CA-AP
JLCPCB Part #
C19990563
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 12.1V 200uA 50A 7.02V 8.2V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS