P6KE68CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE68CA-AP
JLCPCB Part #
C19990551
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 1uA 58.1V 6.5A 68V 92V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS